۱ - تیر - ۱۳۹۱

یک محصول پمپی فوق العاده که همیشه سعی کرده با بی رغیب بودن خودش رو در رده های بالای جدول بهترین پمپ ها قرار بده .Jack3d محصول شرکت USPlabs که حتماً باعث افتخار این شرکت محسوب می شود .در تهیه فرمولاسیون این مکمل ورزشی سعی شده جایخالی برای انتقاد وجود نداشته باشد و با ارائه فرمولی انحصاری همیشه متفاوت بنظر برسد .شکل ظاهری این مکمل زیاد دلچسب نیست و انسان رو یاد بسته های چسب چوب می اندازه ولی وقتی با دقت به مواد تشکیل دهنده این مکمل نگاه کنید متوجه متفاوت بودن و معجزه درون اون میشید .
Arginine Alpha-Ketoglutarate : که بهش آرژنین غنی شده هم گفته میشه و تمام فواید این ماده معجزه آسا رو برای شما فراهم می کنه از جمله بالا بردن ضربان طبیعی قلب و افزایش ترشح هورمون رشد در بدن .
Creatine Monohydrate : ساده ترین شکل کراتین موجود در بازار و شایع ترین آن که با افزایش هدایت آب و املاح مفید به داخل ماهیچه ها هم باعث افزایش قدرت و هم افزایش حجم آنها میشود .
Beta Alanine : نقش بسزایی در سهولت انتقال خون در رگ ها را دارد و افزایش ضربان قلب رو برای بدن بالا می برد .
Caffeine : یکی از بهترین مواد طبیعی برای افزایش انرژی بدن از طریق افزایش سوخت و ساز چربی ها در بدن و وادار کننده بدن به استفاده از چربی ها
این مکمل به صورت بسته ۲۵۰ گرمی ارائه میشود .
لازم بذکر مجدد است که تمام پمپ ها در جدول غذایی خود مواد محرمانه ای دارند که برای هرگونه کپی برداری و حفظ فرمول تهیه مکمل نزد شرکت سازنده مثل اسرار فاش نشده می ماند .
دستور مصرف :
۳۰ تا ۴۵ دقیقه قبل از تمرین ۱ تا ۳ اسکوپ را در ۱۲۰ الی ۲۴۰ میلی لیتر آب حل کنید و مصرف کنید و از ۱ اسکوپ شروع کنید و کم کم دز را افزایش بدید با توجه به تلورانس بدنتون .
و در هر ۲۴ ساعت بیش از ۳ اسکوپ مصرف نشه

 

نظرات بسته هستند.